cytat-o-fotografii-3

Malarze od wieków zmieniali rzeczywistość w bajkowy ogród. Nawet jak pojawiły się aparaty fotograficzne zapotrzebowanie na malarzy nie minęło. Dawna fotografia rejestrowała rzeczywistość w sposób zbyt dosłowny: brakowało w niej magii i baśniowych kolorów. Malarstwo pozwalało odrealnić rzeczywistość tak, aby szara codzienność wydawała się cudną chwilą i sielanką. Dlatego obraz był wieszany na ścianie salonu i dumnie prezentowano go światu a zdjęcia raczej wstydliwie chowano w szufladach. Czas to zmienić.
Robię zdjęcia ale też jestem malarką. Maluję za pomocą światła. Moim płótnem jest matryca aparatu a pędzlami są obiektywy. Za pomocą tych narzędzi potrafię to, czego nie potrafią wszyscy naukowcy tego świata: potrafię zatrzymać ulotną chwilę. I robię to w taki sposób, że nawet po latach chętnie do tej chwili zaklętej w moich zdjęciach, wrócicie. Bo tak naprawdę Wasze życie jest pełne magii – i ja potrafię to pokazać.
Mój talent fotograficzny jest wielkim darem ale bez solidnego przygotowania praktycznego na niewiele zdałby się. Wiele godzin spędziłam nad teorią, z uporem szukając odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Podczas sesji dawałam z siebie wszystko: po pas brodziłam w wodzie i błocie, godzinami miałam buty pełne piasku, klęczałam wśród kamieni. Nawet oblepiona stadem krwiożerczych komarów, cierpliwie rejestrowałam kolejne ujęcia zdjęciowej sesji. Nie jestem w stanie zliczyć bezsennych nocy jakie spędziłam w cyfrowej ciemni, w której do każdego namalowanego światłem obrazu dodawałam cząstkę swojej duszy. A wszystko po to, aby efekt końcowy był doskonały. Czy jest? Ocenicie to sami. Wystarczy, że odwiedzicie moją galerię.
Moje postrzeganie świata jest poparte nieograniczoną wyobraźnią. Dzięki temu nie boję się fotograficznych wyzwań. Potrzebne są zdjęcia okolicznościowe? Nie ma problemu. Z przebieraniem lub bez, zrobimy niebanalną sesję rodzinną, reportaż z ważnej uroczystości, szczęśliwy dzień zaślubin a nawet wyszukaną sesję fashion. Potrzebna jest fotografia artystyczna? Super. Możemy zaszaleć! Namalujemy światłem piękny portret, zróbmy sesję w stylu beauty, lub trochę odważniejszą w stylu glamour. Gdy zapragniemy ubrać się tylko w swoją niewinność – zrobimy subtelny akt, aby pokazać naturalne piękno ludzkiego ciała.


Jeżeli szukasz fotografa, który cyknie kilka fotek – to raczej nie szukasz mnie. Jeżeli jednak pragniesz zatrzymać ulotną chwilę, by wciąż do niej wracać – polecam swoje usługi. 

 

beatrisa-betty-podpis